Od malička jsem byla velmi aktivní dítě. Stále jsem poskakovala, běhala, tančila a zkoušela možnosti a limity svého těla. Brzy jsem začala navštěvovat baletní přípravku a gymnastiku. Ta mne provázela celým dětstvím a střední školou, kde mou pozornost upoutala i posilovna. Postupně jsem si prošla obdobím aerobiku, kalanetiky i klasické jógy.

S powerjogou jsem se poprvé setkala, když mi bylo třicet na lekci tehdy začínající lektorky Lenky Vokálové. Bylo to osudové setkání, které mi velmi změnilo a obohatilo život. Už na první lekci jsem věděla, že to je ono. Powerjoga dokonale splňovala mou představu o tom jak si užít a procítit pohyb, jak protáhnout a posílit tělo, jak uvolnit a pročistit svou přeplněnou mysl. Začala jsem pravidelně cvičit a poweroga se velmi rychle stala neoddělitelnou součástí mého životního stylu.

V roce 2007 jsem úspěšně absolvovala specializovaný kurz pro instruktory powerjogy, kterým nás provázel zakladatel Power Yoga Akademie Václav Krejčík. Od té doby vedu lekce a sdílím svou radost z pohybu propojeného s vědomým řízením dechu a komplexním tréninkem celého těla se všemi, koho tento dynamický, plynulý a zároveň pomalý styl jógy baví jako mě. Jsem nadšená, když se nám na lekci podaří propojit s rytmem dechu v jednu společnou silnou energii.